Україна випереджає Росію за кількістю Green Card
Загалом, за словами консула, на 2015 рік на Green Card у всіх країнах світу претендувало 9 млн 388 986 осіб, включно з членами їхніх родини — 14 млн 397 781 тисяча осіб. У 2014 році відповідно — 9 млн 374 тисяч 191 особа, з членами родин – 14 млн 633 тисячі 767. Жодна країна не може отримати більше, ніж 7% диверсифікаційних віз від загальної обумовленої кількості «зелених карт» — 55 тисяч на рік, наголосив консул.
Консул зауважив, що є дві причини для відмови в отриманні іміграційної візи — неправильна біографічна інформація — дата народження, написання імені, прізвища, місця народження і друга причина — неповне надання інформації про членів родини. Тому він рекомендував заповнювати анкети на візу самостійно, без візових посередників. бо помилка може дискваліфікувати заявку. «Кожна особа має можливість подати заявку лише один раз», — наголоситв консул.
Заповнення заявки на сайті Посольства США в Україні безкоштовне, але агенції-посередники беруть за це гроші, сказав консул. Крім того, окремі агенції стверджують, що вони акредитовані при Посольстві США. Консул запевнив: «Немає агенцій-посередників, які акредитовані при Посольстві».
Єдиний спосіб перевірити чи особа виграла «зелену карту» — зайти на сайт Посольства США і ввести свій реєстраційний номер, за яким була заповненена анкета, наголосив Джон Сарраф.
Найчастіше імінгранти, які приїхали в США за «зеленими картами», оселяються у штатах Нью-Йорк, Іллінойс, Нью-Джерсі, Пенсильванія та Мічіган.