Туризм в США

Что необходимо для участия?

У цій унікальній країні можна відвідати Національні парки, міжнародні спортивні змагання та культурні заходи світового масштабу. У США можна знайти лікувальні та оздоровчі курорти, центри розваг для дітей і дорослих, побачити головні пам’ятки, в числі яких:

  • Таймс-сквер, головна площа Манхеттена і Нью-Йорка в цілому;
  • Білий дім і Капітолій, оплот американської влади;
  • Діснейленд — мрія дітей різного віку і багатьох дорослих;
  • Ніагарський водоспад, що знаходиться на кордоні з Канадою;

Статуя Свободи, про яку можна нічого не говорити і не писати зважаючи на її надзвичайної популярності..

Пам’ятник мегаполісу

У Сполучених Штатах безліч міст, які в цілому являють собою цікаві туристичні об’єкти. У числі лідерів неповторний Нью-Йорк та ділової Вашингтон, блискучий Сан-Франциско і гламурний Лос-Анджелес. Кожен володіє своєю неповторною аурою, має багату довгу історію, безліч пам’яток, є свідками важливих політичних, громадських, культурних подій.

У будь-якому з вищеназваних мегаполісів ховається величезний рекреаційний потенціал. Міська архітектура або пам’ятки історії, найбільші музейні зібрання та торгово-розважальні центри — цікавий турист знайде заняття до смаку і по інтересам.

На волю!

Втомлені від міського шуму гості із задоволенням скористаються можливістю прийняти участь в етнографічних екскурсійних програмах. Такі тури задіють місця традиційного проживання корінних народів Америки. По-перше, це знамениті індіанські села з їх неспішним укладом, стародавніми традиціями і загадковою культурою. По-друге, в США можна познайомитися з містами, які були складовою частиною стародавніх цивілізацій, наприклад, імперії інків чи племені майя.